VIA BOWLING POLAND współpracuje z liderem w tworzeniu automatycznego systemu do zliczania punktów i zarządzania centrum bowlingowym firmą Steltronic. Steltronic stale pracuje nad rozwojem, który zwiększa niezawodność, funkcjonalność
 i atrakcyjność.
Nowy system Vision-NEX & Focus-NEX jest godnym następcą dla wycofanego ze sprzedaży  systemu Wins Scoring.
Użytkownicy systemu Wins Scoring dokonując aktualizacji do Vision-NEX & Focus-NEX otrzymują kompletny nowoczesny system obsługi kręgielni, który daje wspaniałe doznania podczas gry jak również pozwala na kompleksowe zarządzanie centrum bowlingowym.

VISION-NEX
sprzęt komputerowy do zarządzania centrum bowlingowym

Ulotka
Sercem systemu elektronicznego do zarządzania centrum bowlingowych jest komputer torowy Vision-NEX (VLC)  wykorzystujący komponenty najwyższej jakości. Każda standardowa para torów składa się z jednego VLC, jednego API, jednej kamery PinCam i opcjonalnie jednej lub dwóch konsol graczy.
Zestaw ten połączony jest siecią z recepcją i biurem. 
W skład systemu wchodzi także możliwość kontroli gier czasowych (Time Games) przez kontrolę oświetlenia przy pomocy interfejsu ATGPC, który kontroluje 16 stanowisk. 
Możliwość podłączenia terminala dla rezerwacji torów oraz wiele innych stanowisk.
Komputer torowy VLC
pincam
Kamera PinCAM
Advanced Pinsetter Interface A.P.I.
ATGPC-NET

Las

Kosmos

Miasto 

Kopalnia

Focus-NEX – System w recepcji i biurze zapewnia Ci najbardziej kompletne zarządzanie Centrum Bowlingowym! Wyposażony w wiele funkcji, Focus-NEX nie tylko zarządza
torami i przepływem gotówki w recepcji, ale o wiele więcej!
Zbudowany na Microsoft.NET ™ i wykorzystujący Technologię Microsoft ™ SQL Database Focus-NEX jest niezawodny, modułowy i łatwy aby go uaktualnić.
Właściciele kręgielni chcą wydajnego, łatwego do obsługi systemu, aby ich personel mógł prosto go używać, a klienci mogli być zadowoleni.
Obsługa torów bowlingowych
Obsługa gier czasowych
Obsługa baru, restauracji, sklepu
Obsługa turnieju i ligi
belka_bottom

2019 © VIA BOWLING POLAND